درباره ما

به سایت سرزمین خواب خوش آمدید

سرمایه ما، اعتماد به ما است.

تیم کالای خواب، حمام و جهیزیه سرزمین خواب متشکل از افراد باتجربه در زمینه منسوجات خانگی همانند کالای خواب، حمام و جهیزیه عروس بیش از نیم قرن است که در پایتخت زیبای ایران زمین یعنی تهران، مشغول به فعالیت می باشد.

SARZAMINE KHAB

تاریخچه سرزمین خواب

مجموعه با سابقه سرزمین خواب، حدود 50 سال پیش در یک مغازه کوچک در خیابان کمیل واقع در تهران از طریق گرفتن نمایندگی لایکو و همکاری با مشاغل خانگی در زمینه تولید محصولات خواب با نام دنیای خواب کار خود را آغاز کرد. سپس با گذر زمان و ورود دنیای دیجیتال به خانه ها بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت سرزمین خواب تجربیاتمان را به تعداد بیشتری منتقل کنیم تا بتوانند آسایش بیشتری برای اتاق خوابشان فراهم کنند.

50
سال سابقه

به این طریق هم امکان مشاوره و خرید حضوری برای مشتریان تهرانی فراهم است و هم هم وطنان ما در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران از طریق سایت و انتخاب محصول مورد نظر از لحاظ کیفیت، مشخصات و قیمت و سپس ارتباط با ما از طریق واتس آپ با شماره 09198017431 یا اینستاگرام sarzaminekhab میتوانند از ما مشاوره بگیرند و خرید دلپذیری را تجربه کنند.

مجموعه سرزمین خواب با اهدافی بلند مدت در این مسیر گام برداشته است. و به کمک شما هم میهنان عزیز درصدد است تا محصولات زیبای کالای خواب ایرانی را به سراسر جهان نیز صادر کند.

ما در تلاش هستیم تا با پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخگویی به تمام نظرات و پیشنهادات شما عزیزان، حداکثر رضایت مندی مشتریان محترم را کسب کنیم و همچنان با معرفی محصولاتی با کیفیت و به‌روز ، پیشتاز این مسیر باشیم.

آدرس ما:

تهران، خیابان کمیل، روبروی پارک بابائیان،پلاک 329

شماره موبایل:

09198017431

09122376104